See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van algemene voedingswaren op de campussen van de AP Hogeschool
Beschreibung: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van algemene voedingswaren op de campussen van de AP Hogeschool
Interne Kennung: AP/OP/2025-029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AP/OP/2025-029 - 1
Beschreibung: raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van algemene voedingswaren op de campussen van de AP Hogeschool,
Interne Kennung: 1