2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów przystosowanych do zbierania odpadów z podziałem na dwa zadania.
Beschreibung: Dostawa pojazdów przystosowanych do zbierania odpadów z podziałem na dwa zadania.
Interne Kennung: MZO/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa nowego samochodu ciężarowego z dzieloną zabudową do odbioru odpadów
Beschreibung: • Podwozie napędzane ON. • Zabudowa dzielona do odbioru odpadów.
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: dostawa w formie leasingu operacyjnego nowego samochodu ciężarowego z zabudową do odbioru odpadów wielkogabarytowych.
Beschreibung: • Podwozie napędzane CNG. • Zabudowa do odbioru odpadów wielkogabarytowych
Interne Kennung: MZO/10/1/2026