See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy transformatorów WN/SN na potrzeby Oddziałów PGE Dystrybucja w latach 2027 – 2029. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/DYS/OB/GZ/04315/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ksawerów na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ksawerów na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Poddębice 2 TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Poddębice 2 TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Rusiec TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Błaszki TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Bielnik TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Gorzkowice TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Stryków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Ozorków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Ozorków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Łąkowa TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Łąkowa TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Łąkowa TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Łąkowa TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Piotrków TR1 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Piotrków TR1 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Piotrków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Piotrków TR2 na potrzeby Oddziału Łódź - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Sokołów Małopolski na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Sokołów Małopolski na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Sokołów Małopolski na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Leżajsk Siedlanka na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Leżajsk Siedlanka na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Leżajsk Siedlanka na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Staszów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Staszów na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Staszów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Ożarów Miasto na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Ożarów Miasto na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Ożarów Miasto na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Grzybów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Grzybów na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Grzybów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Klimontów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Klimontów na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV – Klimontów na potrzeby Oddziału Rzeszów
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Janów Lubelski na potrzeby Oddziału Rzeszów
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - Janów Lubelski na potrzeby Oddziału Rzeszów - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV -Potkanów na potrzeby Oddziału Skarżysko Kamienna
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV -Potkanów na potrzeby Oddziału Skarżysko Kamienna - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - GPZ Potkanów na potrzeby Oddziału Skarżysko Kamienna
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/15,75 kV/kV - GPZ Potkanów na potrzeby Oddziału Skarżysko Kamienna - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Milanówek na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Milanówek na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Milanówek na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Kosewko na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Kosewko na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Kosewko na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Kosewko na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Łomianki na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Łomianki na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Łomianki na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Małopole na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Lubaczów Tr nr 1 na potrzeby Oddziału Zamość
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Lubaczów Tr nr 1 na potrzeby Oddziału Zamość - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Lubaczów Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Lubaczów Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Tarnogród Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Tarnogród Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 44: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Chełm Płd. Tr nr 1 na potrzeby Oddziału Zamość
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Chełm Płd. Tr nr 1 na potrzeby Oddziału Zamość - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 45: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Chełm Płd. Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Chełm Płd. Tr nr 2 na potrzeby Oddziału Zamość - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 46: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Wschód na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Wschód na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 47: Dostawa transformatora 25/16/16 MVA, przekładnia 115/16,5/16,5 kV/kV/kV - GPZ Śródmieście na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25/16/16 MVA, przekładnia 115/16,5/16,5 kV/kV/kV - GPZ Śródmieście na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 48: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 - GPZ Opole na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 - GPZ Opole na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Biała Podlaska Wola na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Biała Podlaska Wola na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin
Beschreibung: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51: Dostawa transformatora 25 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - GPZ Ryki na potrzeby Oddziału Lublin
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Pustelnik na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Pustelnik na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Pustelnik na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Wołomin na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Wołomin na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 55: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Wołomin na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 56: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ząbki na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ząbki na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 57: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Ząbki na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część nr 58: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Wyszków 2 na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Wyszków 2 na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część nr 59: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Wyszków 2 na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Tarczyn na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Tarczyn na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część nr 61: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV – Tarczyn na potrzeby Oddziału Warszawa
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część nr 62: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Wola Karczewska na potrzeby Oddziału Warszawa
Beschreibung: Dostawa transformatora 40 MVA, przekładnia 115/16,5 kV/kV - Wola Karczewska na potrzeby Oddziału Warszawa - 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 62