See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług konserwacji i eksploatacji oświetlenia drogowego będącego własnością Tauron Nowe Technologie S.A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi oświetleniowej w zakresie podstawowym, zapewniającej bezpieczeństwo ruchu pieszego i kołowego na terenie Gminy Długołęka. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia polegać będzie na: 1) prowadzeniu obsługi urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający ich sprawność techniczną, 2) całodobowej (przez 7 dni w tygodniu) obsłudze infrastruktury oświetleniowej, wraz z możliwością zgłaszania reklamacji i informacji o nieprawidłowościach w jej działaniu, 3) bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych w sytuacjach wyjątkowych, takich jak: a) kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa sieć oświetleniowa, b) stan infrastruktury oświetleniowej stwarzający zagrożenie dla otoczenia, c) niesprawność fragmentów infrastruktury oświetleniowej stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej SN/nN, 4) usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności pojedynczych punktów świetlnych w czasie do 10 dni od zgłoszenia Zamawiającego, 3 5) usuwaniu usterek infrastruktury oświetleniowej powstałych wskutek działań żywiołów, 6) zawiadamianiu Zamawiającego o awariach infrastruktury oświetleniowej, których usunięcie w terminach określonych w pkt 4 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, 7) zgłaszaniu Zamawiającemu usunięcia niesprawności za pośrednictwem zawiadomienia pisemnego albo elektronicznie – e-mail.
Interne Kennung: ZP.271.39.2024.MB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi oświetleniowej w zakresie podstawowym, zapewniającej bezpieczeństwo ruchu pieszego i kołowego na terenie Gminy Długołęka. 4. Realizacja przedmiotu zamówienia polegać będzie na: 1) prowadzeniu obsługi urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający ich sprawność techniczną, 2) całodobowej (przez 7 dni w tygodniu) obsłudze infrastruktury oświetleniowej, wraz z możliwością zgłaszania reklamacji i informacji o nieprawidłowościach w jej działaniu, 3) bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych w sytuacjach wyjątkowych, takich jak: a) kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa sieć oświetleniowa, b) stan infrastruktury oświetleniowej stwarzający zagrożenie dla otoczenia, c) niesprawność fragmentów infrastruktury oświetleniowej stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej SN/nN, 4) usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności pojedynczych punktów świetlnych w czasie do 10 dni od zgłoszenia Zamawiającego, 5) usuwaniu usterek infrastruktury oświetleniowej powstałych wskutek działań żywiołów, 6) zawiadamianiu Zamawiającego o awariach infrastruktury oświetleniowej, których usunięcie w terminach określonych w pkt 4 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, 7) zgłaszaniu Zamawiającemu usunięcia niesprawności za pośrednictwem zawiadomienia pisemnego albo elektronicznie – e-mail.