183300-2025 - Wettbewerb
Belgien – Autoklaven – Achat, livraison, installation et maintenance 4 stérilisateurs vapeur double porte avec générateur de vapeur intégré et 4 autolaveuses
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, levering, installatie en onderhoud 4 dubbeldeurs stoomsterilisatoren met geïntegreerde stoomgenerator en 4 schrobzuigmachines
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanschaf, installatie, inbedrijfstelling en onderhoud van 2 stoomsterilisatoren met geïntegreerde stoomgenerator met dubbele deuren en 2 schrobzuigmachines (vaste sectie). Duur van het contract: 10 jaar. Evenals een voorwaardelijke tranche voor de aanschaf, installatie, inbedrijfstelling en onderhoud van 2 stoomsterilisatoren met geïntegreerde dubbeldeurs stoomgenerator en 2 schrobzuigmachines voor begin 2026
Interne Kennung: PPP0KC-2431/5346/AC2025-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stoomsterilisator met geïntegreerde dubbele deurstoomgenerator 8STU
Beschreibung: Stoomsterilisator met geïntegreerde dubbele deurstoomgenerator 8STU
Interne Kennung: AC2025-006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Dubbeldeurs desinfector schrobmachine 15 DIN
Beschreibung: Dubbeldeurs desinfector schrobmachine 15 DIN
Interne Kennung: AC2025-006 2_2
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung