2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rybí přechod Mladé Buky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výstavba přidruženého rybího přechodu. Vodní dílo navazuje na malou vodní elektrárnu na řece Úpě. Součástí díla je demolice stávajících drobných staveb, zpracování prováděcí projektové dokumentace, případně i dílenské dokumentace, dokumentace skutečného provedení díla, zajištění inženýrské činností a autorského dozoru, zajištění zkušebního provozu a spolupráce při vydání souhlasného stanoviska AOPK ČR za účelem získání kolaudačního souhlasu. Veřejná zakázka bude realizována metodou Design-Build. Podrobný popis předmětu je uveden ve smlouvě o dílo.
Interne Kennung: 02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedené v návrhu smlouvy o dílo čl. 16.