See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych pojazdami samochodowymi (3 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych pojazdami samochodowymi (3 części), w tym: 1) część nr 1 – świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony; 2) część nr 2 – świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi wyposażonymi w żurawie przeładunkowe o udźwigu minimum 2 tony; 3) część nr 3 – świadczenie usług transportowych 11 samochodami ciężarowymi samowyładowczymi o ładowności minimum 16 ton.
Vorherige Bekanntmachung: 7005-2026
Interne Kennung: DEZ/156/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/244534/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający przewiduje świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony w wymiarze 303 godzin.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi wyposażonymi w żurawie przeładunkowe o udźwigu minimum 2 tony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi wyposażonymi w żurawie przeładunkowe o udźwigu minimum 2 tony. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający przewiduje świadczenie usług transportowych 6 samochodami ciężarowymi wyposażonymi w żurawie przeładunkowe o udźwigu minimum 2 ton w wymiarze 2 650 godzin.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Świadczenie usług transportowych 11 samochodami ciężarowymi samowyładowczymi o ładowności minimum 16 ton
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest świadczenie usług transportowych 11 samochodami ciężarowymi samowyładowczymi o ładowności minimum 16 ton. Przedmiot zamówienia, w tym zakres podstawowy oraz zakres w ramach prawa opcji, określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia z prawa opcji Zamawiający przewiduje świadczenie usług transportowych 11 samochodami ciężarowymi samowyładowczymi o ładowności minimum 16 ton w wymiarze 5 841 godzin.