See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego na 24 szt. fabrycznie nowych pojazdów bezpylnych do zbiórki odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego na 24 szt. fabrycznie nowych pojazdów bezpylnych do zbiórki odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w zaproszeniu do negocjacji.
Interne Kennung: RZP.27.06.2026.KD
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42923110 Wiegeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego na 24 szt. fabrycznie nowych pojazdów bezpylnych do zbiórki odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowych systemów wagowych wraz z serwisem i szkoleniami wymaganymi przez Zamawiającego na 24 szt. fabrycznie nowych pojazdów bezpylnych do zbiórki odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w zaproszeniu do udziału w negocjacjach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak