2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu: ,, e-Partnerstwo dla Bezpiecznej Przyszłości”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu grantowego ,,e-Partnesrtwo dla Bezpiecznej Przyszłości”, polegający na dostawie laptopów biurowych, desktopów biurowych, dostawa monitorów i UPSów wraz z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: IG.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu grantowego ,,e-Partnesrtwo dla Bezpiecznej Przyszłości”, polegający na dostawie laptopów biurowych, desktopów biurowych, dostawa monitorów i UPSów wraz z oprogramowaniem.