See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Seine Schelde. Doortocht Menen. Bouw van een fiets- en voetgangersbrug.
Beschreibung: De werken omvatten (niet limitatief en niet noodzakelijk in deze volgorde): - Het inrichten van de bouwplaats; - Rooien bomen, verwijderen groen, … ; - Uitbreken en verwijderen van de buitenverharding; - Verwijderen, snoeien, verplaatsen van groen (bomen, heesters, struiken; - Slopen/verwijderen diverse elementen; - Grondwerken; - Funderingswerken; - Plaatsen van verlichting aan de brug; - Constructie en montage van een stalen brug; - Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode; - Opmaken van een as-built dossier; - Het goed huisvaderschap tijdens de werkzaamheden;
Interne Kennung: De Vlaamse Waterweg-ARW-20-012-F02__2__16740_DUPLICATE
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221113 Bau von Fußgängerbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45233261 Bau von Fußgängerüberführungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten, 44212410 Spundwände, 45221115 Bauarbeiten für Stahlbrücken