See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. rynien do przenośników zgrzebłowych różnego typu z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiącazałącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 638696-2024
Interne Kennung: 19/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-638696
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa rynien do przenośnika zgrzebłowego SKAT E180 wzmocnionych na połączeniu w ilości 1 786 szt.;
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 19/PM/25 - Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa rynien E180/440/1500 do przenośnika zgrzebłowego PZG-180/440 Nowomag według rys. nr M20.107-04 lub równoważnych w ilości 20 szt.
Interne Kennung: 19/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Dostawa rynien wzmocnionych E180/440 L-1500 do przenośnika zgrzebłowego PZG-180/440 Nowomag według rys. SM-05.007/E lub równoważnych w ilości 200 szt.
Interne Kennung: 19/PM/25 - Zadanie 3