2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego” – część 2 i 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i integracja systemów informatycznych z uruchomieniem e-usług w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego”- część 2 i 3. Planowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim na terenie Miasta Tomaszów Lubelski. Celem zamówienia jest stworzenie możliwości zdalnej obsługi mieszkańców z wykorzystaniem e-usług w oparciu o Oprogramowanie, które zostanie uruchomione w efekcie realizacji dostaw i usług wskazanych poniżej dla każdej z części zamówienia.
Interne Kennung: IR271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 13.1.Każdy Wykonawca może złożyć ofertę. 13.2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 13.3. Oferta musi być sporządzona w języku polskim. 13.4. Każdy dokument składający się na ofertę lub złożony wraz z ofertą sporządzony w języku innym niż polski musi być złożony wraz z tłumaczeniem na język polski. 13.5. Treść oferty musi być zgodna z treścią SWZ. 13.6. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. 13.7. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików. 13.8. Wykonawca dodaje wybrany z dysku i uprzednio podpisany Formularz oferty – Załącznik Nr 3 do SWZ w pierwszym polu („Wypełniony formularz oferty”). W kolejnym polu („Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”) Wykonawca dodaje pozostałe pliki stanowiące ofertę lub składane wraz z ofertą Więcej informacji Rozdział 13 SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Uruchomienie e-usług komunalnych w oparciu o system zarządzania cmentarzami”
Beschreibung: Zakres zamówienia części 2 obejmuje: −dostawę Systemu do zarządzania cmentarzami, −wraz z wykonaniem prac wdrożeniowych oraz wszelkich niezbędnych usług informatycznych
Interne Kennung: IR.271.6.2025 część 2
Los: LOT-0002
Titel: „Uruchomienie oświatowych e-usług publicznych w oparciu o system elektronicznej rekrutacji”
Beschreibung: Zakres zamówienia części 3 obejmuje: −dostawę Systemu elektronicznej rekrutacji, −wraz z wykonaniem prac wdrożeniowych oraz wszelkich niezbędnych usług informatycznych. Część 3 jest realizowana na rzecz Miasta Tomaszów Lubelski i Gminy Tomaszów Lubelski (część 3 stanowi wspólne zamówienie obydwu JST – partnerów współrealizujących projekt)
Interne Kennung: IR.271.6.2025 część 3