183554-2026 - Ergebnis
Niederlande – Personaleinstellung – Europees openbare aanbesteding Inhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropees openbare aanbesteding Inhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
BeschreibungIn deze aanbestedingsprocedure gaat het om de inhuur van professionals binnen het fysieke en sociale domein, alsmede in de bedrijfsvoering en staffuncties, op HBO en WO werk- en denkniveau (functieschaal 9 en hoger). Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een totale geraamde waarde van €17.200.000,00 over de maximale looptijd van de opdracht, namelijk vier (4) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt €25.800.000,00 exclusief BTW.
Interne Kennung2025-052494
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
TitelInhuur extern personeel vanaf functieschaal 9
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst treedt in werking op 1 maart 2026 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2027, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.
183554-2026 - Result
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2025-052494
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
183554-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: 2025-052494
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: