2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Voeding; grondstoffen, ingrediënten en producten (SFT)
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt SFT een professionele en betrouwbare leverancier te contracteren die voeding (grondstoffen, ingrediënten en producten) kan leveren ten behoeve van de praktijklessen van de HBR-opleiding. De omvang van de opdracht is geschat op € 900.000,- exclusief btw, over de maximale contractperiode van zes (6) jaar. De geschatte omvang is gebaseerd op de jaren 2022, 2023 en 2024 en de verwachtingen voor de komende jaren. Inschrijvers kunnen aan dit bedrag geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 2025-VO303761
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EU Aanbesteding Voeding grondstoffen, ingrediënten en producten
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt SFT een professionele en betrouwbare leverancier te contracteren die voeding (grondstoffen, ingrediënten en producten) kan leveren ten behoeve van de praktijklessen van de HBR-opleiding. Binnen de opdracht valt: Het leveren van grondstoffen, ingrediënten en producten ten behoeve van de HBR opleiding Horeca.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor vier (4) jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes (6) jaar duren.