183634-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Kraftwerke – Malá vodní elektrárna, Dolní Benešov, Háj ve Slezsku a Dolní Benešov – rybí přechod u MVE Háj ve Slezsku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMalá vodní elektrárna, Dolní Benešov, Háj ve Slezsku a Dolní Benešov – rybí přechod u MVE Háj ve Slezsku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby - Malé vodní elektrárny v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky, místo a doba plnění jsou obsaženy v Příloze č. 3 (smlouva o dílo). - Rybí přechod v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky, místo a doba plnění jsou obsaženy v Příloze č. 5 (smlouva o dílo).
Interne KennungN006/25/V00039500
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251100 Bauarbeiten für Kraftwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelMalá vodní elektrárna
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby - Malé vodní elektrárny v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky, místo a doba plnění jsou obsaženy v Příloze č. 3 (smlouva o dílo).
Interne Kennungčást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
LosLOT-0002
TitelDolní Benešov – rybí přechod u MVE Háj ve Slezsku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výběr účastníka zadávacího řízení k uzavření smlouvy o dílo na zhotovitele stavby - Rybí přechod v rozsahu dle projektové dokumentace pro provedení stavby včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr. Další požadavky na plnění předmětu veřejné zakázky, místo a doba plnění jsou obsaženy v Příloze č. 5 (smlouva o dílo).
Interne Kennungčást 2
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten