See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do badań na potrzeby InLife IRZiBŻ PAN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalistycznych odczynników do prowadzonych badań naukowych w InLife Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia. 2. Wykonawca dostarcza produkty wraz z załączonymi kartami charakterystyki i/lub specyfikacją jakościową zawierającą podstawowe dane oraz wymagania fizyczne i chemiczne potwierdzające zgodność dostarczanych produktów ze SWZ. 3. Termin udzielonej gwarancji na produkty nie może być krótszy niż 75% terminu standardowo oferowanego przez producenta, licząc od dnia jego dostawy. 4. Umowa z Wykonawcą zostanie zawarta na okres 6 miesięcy. Termin dostawy cząstkowej będzie zgodny z terminem zaoferowanym przez Wykonawcę w ofercie: maksymalnie do 35 dni od dnia złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przed podpisaniem umowy złożył karty charakterystyki oferowanych produktów i/lub specyfikację jakościową zawierającą podstawowe dane oraz wymagania fizyczne i chemiczne potwierdzające, że zaoferowane produkty spełniają wszystkie wymogi Zamawiającego wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. Dokumenty wykonawca składa w oryginale lub kopii poświadczonej za zgodność z oryginałem w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jeżeli oryginał dokumentu, o których mowa powyżej nie został sporządzony w postaci dokumentu elektronicznego, wykonawca może sporządzić i przekazać elektroniczną kopię posiadanego dokumentu. W przypadku przekazywania przez wykonawcę elektronicznej kopii dokumentu opatrzenie jej kwalifikowanym podpisem elektronicznym jest równoznaczne z poświadczeniem elektronicznej kopii dokumentu za zgodność z oryginałem. Dokumenty sporządzone w języku obcym należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski.
Interne Kennung: ZP-WR/D/2026/01/1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający skorzysta z opcji i zwiększy zamówienie, jednak nie więcej niż do ilości wskazanych w kolumnie nr „ilość opcji” w stanowiskach negocjacyjnych. Zamawiający będzie mógł korzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy wykorzystane zostaną ilości pierwotnie przewidziane dla poszczególnych pozycji przedmiotu zamówienia podstawowego, w okresie nie przekraczającym terminu, na który została zawarta umowa. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe