2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakonderhoud en Glasbewassing
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van schoonmaakonderhoud (dagelijks, periodiek en regie) en glasbewassing binnen de panden van de Aanbestedende dienst. De omvang van de totale opdracht voor schoonmaak bedraagt ongeveer 29.388 m2 met een totaal van 15 locaties. De omvang van de glasbewassing bedraagt ongeveer 19.980 m2 aan glasoppervlakte.
Interne Kennung: KQJK030225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Locaties van OG Buitengewoon, plus VVE Talentencampus
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Locaties van Stichting Fortior.
Interne Kennung: 2