See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Emmaüscampus te Brugge, met een nieuwe kerk en infrastructuur voor gemeenschapswerking
Beschreibung: De Aanbesteder wenst een ontwerp- en uitvoeringsteam aan te stellen dat zal instaan zowel voor de opmaak van het ontwerp als voor de bouw van de Emmaüscampus. De Emmaüscampus bestaat uit een Kerkgedeelte en een Gedeelte Gemeenschapsinfrastructuur, met bijhorende omgevingsaanleg en inclusief aantakking en ontsluiting met het omliggende weefsel en bebouwing.
Interne Kennung: Emmaüscampus
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Emmaüscampus - 1
Interne Kennung: 1