See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umów ramowych w ramach każdej części w rozumieniu art. 311 ustawy i jej realizacja następować będzie przez udzielanie Wykonawcom przez Zamawiającego zamówień wykonawczych na świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT do wykonywania zadań w ramach projektów i prac realizowanych przez Zamawiającego w ramach umowy ramowej przez okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy ramowej poprzez wynajem konsultantów spełniających określone wymagania oraz posiadających określone kompetencje i doświadczenie. 2. W ramach niniejszej usługi w zakresie każdej części Wykonawca zapewni świadczenie usług z zakresu IT przez konsultantów na rzecz i pod nadzorem Zamawiającego, zapewni obsługę kadrowo-płacową konsultantów oraz zapewni nadzór nad realizacją umowy w zakresie niezbędnym do zapewnienia ciągłości świadczenia usług przez konsultantów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania dotyczące personelu informatycznego stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisane zostały w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej (Załącznik nr 2 do Umowy ramowej).
Interne Kennung: PZP/2025/27/WNP-002276
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Rozwój aplikacji
Interne Kennung: Część nr 1- PZP/2025/27/WNP-002276
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający w ramach realizacji zamówień wykonawczych przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy. 2. Szczegółowe warunki zastosowania prawa opcji zostały opisane w załączniku nr 2 do umowy Ramowej – Istotne Postanowienia Umowy Wykonawczej
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Analiza i projektowanie
Interne Kennung: Część nr 2- PZP/2025/27/WNP-002276
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Architektura
Interne Kennung: Część nr 3- PZP/2025/27/WNP-002276
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Testy
Interne Kennung: Część nr 4- PZP/2025/27/WNP-002276
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Administracja
Interne Kennung: Część nr 5- PZP/2025/27/WNP-002276
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Oracle
Interne Kennung: Część nr 6- PZP/2025/27/WNP-002276