2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług polegających na zabezpieczeniu zasobu archiwalnego oraz pomieszczeń biurowych w siedzibie Archiwum Akt Nowych na czas realizacji prac termomodernizacyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na zabezpieczeniu zasobu archiwalnego oraz pomieszczeń biurowych w siedzibie Archiwum Akt Nowych przy ul. Hankiewicza 1, 02-103 Warszawa, na czas realizacji prac termomodernizacyjnych, w sposób zapewniający ochronę dokumentacji, mienia oraz bezpieczeństwo użytkowników obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ, stanowiącym integralną część niniejszej SWZ oraz załączniku nr 9 Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: 261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usług polegających na zabezpieczeniu zasobu archiwalnego oraz pomieszczeń biurowych w siedzibie Archiwum Akt Nowych na czas realizacji prac termomodernizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na zabezpieczeniu zasobu archiwalnego oraz pomieszczeń biurowych w siedzibie Archiwum Akt Nowych przy ul. Hankiewicza 1, 02-103 Warszawa, na czas realizacji prac termomodernizacyjnych, w sposób zapewniający ochronę dokumentacji, mienia oraz bezpieczeństwo użytkowników obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 10 do SWZ, stanowiącym integralną część niniejszej SWZ oraz załączniku nr 9 Projektowane postanowienia umowy .Zamawiający wymaga, aby osoby uczestniczące w realizacji zamówienia, wykonujące po stronie Wykonawcy zlecone im czynności o charakterze pracy (rozumianej w sposób określony w art. 22 paragraf 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy; Dz.U. 2025 poz. 277 z późn. zm.), były zatrudnione przez Wykonawcę w zakresie prac wykonywanych na rzecz Zamawiającego na podstawie umowy o pracę. Wizja lokalna: Zamawiający wymaga dokonania przez Wykonawców ubiegających się u udzielenie zamówienia udziału w wizji lokalnej pod rygorem odrzucenia oferty. Zamawiający umożliwia przeprowadzenie wizji lokalnej w dniach 18.03.2026 r. i 24.03.2026 r. oraz 01.04.2026 r. w godzinach od 09:00 do 15:00 po wcześniejszym wysłaniu prośby w formie pisemnej do Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie wizji poza wskazanymi dniami po wcześniejszym umówieniu się z Zamawiającym oraz w ramach posiadanych zasobów kadrowych. Każdy z Wykonawców dokonujących wizji potwierdzi to w protokole przygotowanym przez Zamawiającego. Zamawiający wprowadza obowiązek wizji lokalnej z racji wielu elementów wchodzących w skład przedmiotu zamówienia które nie wynikają bezpośrednio z załączonej dokumentacji w zakresie Opisu Przedmiotu Zamówienia np.: Niejednorodnego kształtu sufitu w poszczególnych magazynach czy elementów elektrycznych mogących wchodzić w strefę zabezpieczenia poszczególnych regałów.
Menge: 46 974 Meter