2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bloemen, attenties en promotieartikelen
Beschreibung: De aanbesteding voor bloemen, attenties en promotieartikelen is verdeeld in twee percelen, namelijk Perceel 1: Bloemen en attenties en Perceel 2: Promotieartikelen. Het betreft een overeenkomst met een looptijd van 3 jaar, met de mogelijkheid tot 5 optiejaren van telkens 1 jaar.
Interne Kennung: EU-473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure met geschiktheidseisen en gunningscriteria op basis van beste prijs kwaliteit verhouding. De gunningsmethodiek is gunnen op waarde.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen, 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bloemen en attenties
Beschreibung: Perceel 1 van deze aanbesteding bestaat uit 'Bloemen en Attenties'.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen
Los: LOT-0002
Titel: Promotieartikelen
Beschreibung: Perceel 2 van deze aanbesteding bestaat uit 'Promotieartikelen'
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften