2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 szt. podestów samojezdnych z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC max 3,5 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. podestów samojezdnych z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC max 3,5 t. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: PZP/TD-OBB/00867/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. podestów samojezdnych z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC max 3,5 t Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji