2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování FVE na objektech v majetku obce Kvíčovice
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou instalace fotovoltaických systémů (FVE elektráren) o níže uvedeném jmenovitém výkonu, jejich připojení k distribuční soustavě a napojení na stávající elektrické rozvody objektů. Primárně bude vyrobená energie určená ke spotřebě v daném odběrném místě. Případné přebytky el. energie budou akumulovány do bariérových úložišť a dodávány zpět do distribuční sítě. Ve všech níže uvedených odběrných místech (objektech dotčených projektem) bude provedena instalace prvků pro optimalizaci spotřeby vyrobené elektrické energie (tzv. "chytré" elektroměry s komunikací), umožňující monitorovat spotřebu elektrické energie v reálném čase (čtyřkvadrantní elektroměry monitorující spotřebu a výrobu daných odběrných míst). Údaje z elektroměrů budou zpracovávány automaticky pomocí PLC automatů, které vyhodnocují a zaznamenávají naměřená data v reálném čase a zpracovávají je podle aktuální výroby fotovoltaické elektrárny. K tomuto dodavatel nabídne SW řešení, které bude toto průběhové měření výroby FVE a spotřeb dotčených objektů realizovat v 15minutových intervalech, vč. statistik měření s online přístupem přes webové rozhraní (Chrome, Explorer, FireFox apod). Více je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 19.03.2024 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FVE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien, 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 09332000 Sonnenenergieanlage