See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do 1.5. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2.W Załącznikach nr 1.1. do 1.5. do SWZ zostały opisane wymagane parametry techniczne bezwzględnie wymagane oraz parametry techniczne punktowane dla każdego z pięciu pakietów/części postępowania. Parametry techniczne „punktowane” są jednym z kryteriów oceny ofert. 3. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 pakietów (części, zadań): Pakiet I - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu RTG Pakiet II - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu Echokardiograficznego Pakiet III - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu EKG, bieżni ze stanowiskiem do prób wysiłkowych, platformy kardiologiczno-konsultacyjnej wraz z modułami diagnostycznymi oraz stołu pochyleniowego Pakiet IV - Zakup wraz z dostawą i montażem łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz materacy przeciwodleżynowych Pakiet V - Zakup wraz z dostawą i montażem Defibrylatora i Respiratora 4.Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: ZAP-23/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Pakiet I - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu RTG 3. Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Pakiet II - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu Echokardiograficznego 3. Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Pakiet III - Zakup wraz z dostawą i montażem aparatu EKG, bieżni ze stanowiskiem do prób wysiłkowych, platformy kardiologiczno-konsultacyjnej wraz z modułami diagnostycznymi oraz stołu pochyleniowego 3. Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Pakiet IV - Zakup wraz z dostawą i montażem łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz materacy przeciwodleżynowych. 3. Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pod nazwą „Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu” zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 1.1. do SWZ t.j. w Parametrach technicznych. 2. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach inwestycji D1.1.1. Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0135/25/KPO/1002/2026/253. Pakiet V - Zakup wraz z dostawą i montażem Defibrylatora i Respiratora. 3. Dostarczony sprzęt i urządzenia muszą: • być fabrycznie nowe, nieużywane, niekonfekcjonowane, nie powystawowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w pełni sprawne i gotowe do użycia; • posiadać właściwe atesty, certyfikaty i inne dokumenty przewidziane przepisami prawa oraz spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem; • być dopuszczone do obrotu, zgodnie z przepisami o ogólnym bezpieczeństwie produktów.
Interne Kennung: 5