See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów: Pakiet I: Leki różne, opatrunki specjalistyczne, leki przeciwgrzybicze, przeciwwymiotne Pakiet II: Leki różne, przeciwwirusowe, sterydowe, maści przeciw oparzeniom Pakiet III: Leki różne, przeciwpsychotyczne, nasenne Pakiet IV: Antybiotyki z grupy karbapenemów Pakiet V: Inhibitory pompy protonowej, leki przeciwbólowe Pakiet VI: Leki różne, moczopędne, do znieczuleń miejscowych Pakiet VII: Leki stosowane w leczeniu nadciśnienia Pakiet VIII: Leki trombolityczne, rozszerzające oskrzela Pakiet IX: Leki przeciwzakrzepowe, przeciwpadaczkowe, albuminy Pakiet X: Toksyna botulinowa, preparaty stosowane w niedoborze żelaza Pakiet XI: Płyny infuzyjne w butelkach Pakiet XII: Płyny infuzyjne w workach Pakiet XIII: Preparaty do pielęgnacji ran na bazie octenidyny i do dezynfekcji skóry Pakiet XIV: Płyny i sprzęt do terapii nerko zastępczej Pakiet XV: Leki przeciwbólowe, usypiające Pakiet XVI: Preparaty do dezynfekcji skóry zawierające trzy alkohole Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają formularze cenowe oraz projektowanie postanowienia umowne w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: Zn_2026_5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część I
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część II
Los: LOT-0003
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część III
Los: LOT-0004
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część IV
Los: LOT-0005
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część V
Los: LOT-0006
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część VI
Los: LOT-0007
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część VII
Los: LOT-0008
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część VIII
Los: LOT-0009
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część IX
Los: LOT-0010
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część X
Los: LOT-0011
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XI
Los: LOT-0012
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XII
Los: LOT-0013
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XIII
Los: LOT-0014
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XIV
Los: LOT-0015
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XV
Los: LOT-0016
Titel: „Dostawa leków różnych na potrzeby Działu Farmacji Szpitalnej Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.” – 16 pakietów - Część XVI