2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hákové nosiče kontejnerů 4x2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení 2 ks hákových nosičů kontejnerů, konkrétně se jedná o: - 1 ks Vozidlo 1 - 1 ks Vozidlo 2 Vozidla musí být nová, nepoužitá a plně funkční. Součástí předmětu veřejné zakázky je i vyzkoušení a uvedení do provozu včetně zaškolení obsluhy a doprava na místo určení, tj. sídlo zadavatele.
Interne Kennung: P25V00002674
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 42418940 Vorrichtungen zum Befördern von Containern
5. Los
Los: LOT-0001