2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem dla budynków użyteczności publicznej w gminie Porąbka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznych oraz powietrznych pomp ciepła, wraz z ich montażem, uruchomieniem i integracją z istniejącymi instalacjami, a także wykonanie czynności formalno-prawnych niezbędnych do ich eksploatacji, dla budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gminy Porąbka. Zamówienie obejmuje realizację instalacji odnawialnych źródeł energii na następujących obiektach: – Szkoła Podstawowa w Kobiernicach – instalacja fotowoltaiczna o mocy 44,16 kWp oraz instalacja powietrznych pomp ciepła o łącznej mocy 4 × 24 kW, – Dom Kultury w Czańcu – instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kWp oraz instalacja powietrznej pompy ciepła o mocy 24 kW, – Urząd Gminy w Porąbce – instalacja fotowoltaiczna o mocy 24,84 kWp oraz instalacja powietrznych pomp ciepła o łącznej mocy 2 × 24 kW. Zamówienie obejmuje również wykonanie niezbędnych prac towarzyszących oraz czynności formalno-prawnych wymaganych do prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji instalacji. Szczegółowy zakres rzeczowy, techniczny i funkcjonalny przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące urządzeń, instalacji oraz systemu zarządzania energią (EMS), określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 42511110 Wärmepumpen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń odnawialnych źródeł energii wraz z montażem dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Porąbka
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122460 Luftpumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren