2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych w zakresie realizacji Etapu II inwestycji pn.: „Budowa budynku usługowego „Krakowskie Centrum Muzyki”, przy ul. Piastowskiej w Krakowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych w zakresie realizacji Etapu II inwestycji pn.: „Budowa budynku usługowego „Krakowskie Centrum Muzyki”, przy ul. Piastowskiej w Krakowie. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Opis inwestycji – Budowa obiektu jest podyktowana potrzebą zapewnienia siedziby dla orkiestr miejskich (Sinfonietta Cracovia, Capella Cracoviensis). Budowa budynku usługowego „Krakowskie Centrum Muzyki” na działkach nr 321/1, 321/2 i 322/7. 1.3 Parametry i zakres Etapu II inwestycji obejmują roboty budowlane i instalacyjne, montażowe, wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu, kubatura obiektu: 117 470m3, powierzchnia zabudowy: 7734,85m2, przybliżona powierzchnia użytkowa obiektu: 13 398,71m2. 1.4 Prace należy realizować zgodnie z dokumentacja projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwana w skrócie STWiORB) oraz zgodnie z dołączonymi załącznikami graficznymi. 1.5 Integralną częścią SWZ niezbędną dla wykonania przedmiotu zamówienia są materiały załączone do SWZ, a w szczególności dokumentacja projektowa wraz z uzgodnieniami, STWiORB, suplement do dokumentacji projektowej, przedmiary, tabele elementów wytworzonych (utrzymanie, majątek), wzory kart zatwierdzenia materiałów, wzory oświadczeń o podwykonawstwo, wzory protokołów, wytyczne, tabela równoważności i inne stanowiące Załącznik nr B do SWZ (1 plik w formacie zip). Zamawiający zaznacza, iż ma prawo do aktualizacji wzorów w trakcie postępowania oraz w trakcie trwania budowy. 1.6 W ramach zamówienia należy wykonać zakres podstawowy oraz ewentualnie zakres objęty prawem opcji, w całości lub części, przysługujących Zamawiającemu. 1.7 Zakres opcji przedstawiono w Załączniku nr B do SWZ. 2. Pozostałe zapisy dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 580600-2024
Interne Kennung: ARMK 17/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45113000 Baustelleneinrichtung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317400 Elektroinstallationsarbeiten für Filtrieranlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja 1 – Fotele Audytoryjne w Sali Koncertowej, Opcja 2 – Technologia gastronomiczna, Opcja 3 – Agregat wody lodowej wraz z chłodnicami adiabatycznymi, Opcja 4 – Wyposażenie i meble wbudowane, Opcja 5 – Ścianki mobilne, Opcja 6 – Wykończenie Sali Fundacji, Opcja 7 – Zagospodarowanie terenu, Opcja 8 – Scenotechnika Urządzenia, Opcja 9 – Instalacje elektryczne,