18410-2024 - Ergebnis
Polen – Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste – „Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Libiąż na lata 2024 – 2027” numer referencyjny: ZP.271.5.9.2023.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Libiąż na lata 2024 – 2027” numer referencyjny: ZP.271.5.9.2023.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Libiąż na lata 2024-2027”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na sieci będącej własnością Tauron Dystrybucja S.A. w Krakowie, ul. Podgórska 25A, 31-035 Kraków, na potrzeby: 1) oświetlenia ulic, placów, dróg w gminie Libiąż, 2) zasilania urządzeń energetycznych na terenach zieleni miejskiej, 3) zasilania urządzeń energetycznych na Placu Słonecznym w Libiążu, 4) zasilania urządzeń przy ul. 1 Maja w Libiążu (hot-spot, kamera), 5) zasilania budynku Urzędu Miejskiego w Libiążu, 6) zasilania kamer monitoringu, 7) tłocznia ścieków przy ul. Okulickiego w Żarkach. 3. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia wynosi 7 507 880 kWh, tj.: taryfa C11 całodobowa przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 310 800, C12B dzienna przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 2 482 500 nocna przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 4 714 580 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 00695865-2023
Interne Kennung: ZP.271.5.9.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Libiąż na lata 2024-2027”. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na sieci będącej własnością Tauron Dystrybucja S.A. w Krakowie, ul. Podgórska 25A, 31-035 Kraków, na potrzeby: 1) oświetlenia ulic, placów, dróg w gminie Libiąż, 2) zasilania urządzeń energetycznych na terenach zieleni miejskiej, 3) zasilania urządzeń energetycznych na Placu Słonecznym w Libiążu, 4) zasilania urządzeń przy ul. 1 Maja w Libiążu (hot-spot, kamera), 5) zasilania budynku Urzędu Miejskiego w Libiążu, 6) zasilania kamer monitoringu, 7) tłocznia ścieków przy ul. Okulickiego w Żarkach. 3. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia wynosi 7 507 880 kWh, tj.: taryfa C11 całodobowa przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 310 800, taryfa C12B dzienna przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 2 482 500, taryfa C12B nocna przewidywana ilość dostarczanej energii elektrycznej w kWh 4 714 580. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do zaproszenia.