184130-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Świadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania Oracle
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania Oracle
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania Oracle. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (z załącznikiem), stanowiący załącznik nr 9 do Specyfikacji warunków zamówienia (dalej: SWZ). 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był świadczony przez Wykonawcę, który posiada status oficjalnego partnera handlowego Oracle i jest uprawniony do odsprzedaży produktów producenta. Ww. status powinien być możliwy do zweryfikowania przez Zamawiającego, w szczególności poprzez stronę internetową producenta Oracle: https://www.oracle.com/partner/find-partner. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dzieli zamówienia na części, ani nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie powinien zostać podzielony na części ze względów technicznych, celowościowych i ekonomicznych. Brak podziału przedmiotu zamówienia na części jest okolicznością obiektywną, wynikająca z charakteru zamówienia, które stanowi spójną całość - wszystkie jego elementy są powiązane i wpływają na jakość usługi. Ponadto brak podziału na części nie ogranicza dostępu do zamówienia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a Wykonawcy działający w branży, którą obejmuje przedmiot zamówienia mogą dostarczyć sparametryzowane pakiety licencji wraz z usługą wsparcia. 4. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej w ogłoszeniu ustawą). 5. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 10. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych. 11. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 12. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - Wymagania jakościowe, o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungIT-07-1.271.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi asysty technicznej dla oprogramowania Oracle. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (z załącznikiem), stanowiący załącznik nr 9 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był świadczony przez Wykonawcę, który posiada status oficjalnego partnera handlowego Oracle i jest uprawniony do odsprzedaży produktów producenta. Ww. status powinien być możliwy do zweryfikowania przez Zamawiającego, w szczególności poprzez stronę internetową producenta Oracle: https://www.oracle.com/partner/find-partner. 3. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dzieli zamówienia na części, ani nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie powinien zostać podzielony na części ze względów technicznych, celowościowych i ekonomicznych. Brak podziału przedmiotu zamówienia na części jest okolicznością obiektywną, wynikająca z charakteru zamówienia, które stanowi spójną całość - wszystkie jego elementy są powiązane i wpływają na jakość usługi. Ponadto brak podziału na części nie ogranicza dostępu do zamówienia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a Wykonawcy działający w branży, którą obejmuje przedmiot zamówienia mogą dostarczyć sparametryzowane pakiety licencji wraz z usługą wsparcia. 4. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy. 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 9. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 10. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych. 11. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 12. Uzasadnienie zastosowania kryterium cena 100% - Wymagania jakościowe, o których mowa w art. 246 ust. 2 ustawy, Zamawiający szczegółowo opisał we wzorze umowy, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.