See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego
Beschreibung: Postępowanie prowadzone pod nazwą: Usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego, znak: MWZ1.27.78.2023. Przedmiotem zamówienia jest usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie bazy utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Radomiu”. 1.Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie obowiązków wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie bazy utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Radomiu”. Na realizację ww. inwestycji zostanie wyłoniony Wykonawca w (odrębnym) postępowaniu przetargowym, znak MWZ3.27.9.2023. 2.W celu prawidłowej realizacji zamówienia obowiązki określone w niniejszej SWZ Wykonawca wykonywać będzie za pośrednictwem projektantów oraz inspektorów nadzoru inwestorskiego, posiadających uprawnienia budowlane niezbędne do pełnienia nadzoru w poszczególnych branżach budowlanych minimum o specjalnościach: • Projektant architektury, • Projektant konstrukcji, • Projektant układu torowego, • Projektant układu drogowego, • Projektant branży elektrycznej, • Projektant branży teletechnicznej, • Projektant branży sanitarnej i HVAC, • Projektant kolejowych sieci trakcyjnych i ich zasilania, • Inspektor nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej oraz architektury, • Inspektor nadzoru branży torowej, • Inspektor nadzoru branży drogowej, • Inspektor nadzoru branży instalacji elektrycznych, • Inspektor nadzoru w branży instalacji teletechnicznych, • Inspektor nadzoru branży sanitarnej i HVAC, • Inspektor nadzoru sieci trakcyjnych i ich zasilania. 3. Szczegółowy sposób realizacji zamówienia został określony w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz w załącznikach do Projektowanych postanowień umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dla inwestycji pn.: „Zaprojektowanie i wybudowanie bazy utrzymaniowo-naprawczej pojazdów kolejowych w Radomiu”.
Interne Kennung: MWZ1.27.78.2023
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen