See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologische onkruidbestrijding volgens beeldbestek 2026
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Ecologisch onkruidbeheer op open element verhardingen en open ongebonden verhardingen. Toelichting: In kader van het decreet duurzaam gebruik van pesticiden van 8 februari 2013 is het gebruik van pesticiden op verscheidene terreinen in beheer van gemeenten verboden. Deze opdracht betreft de bestrijding van onkruid op een alternatieve wijze. Plaats van dienstverlening: De 35 gemeenten in het arrondissement Halle-Vilvoorde Duur: De opdracht kan 3 keer voor één jaar verlengd worden.
Interne Kennung: PPP0KU-496/6031/124007/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onkruidverdelging volgens beeldbestek 2026
Beschreibung: De opdracht omvat het bestrijden van onkruid volgens een beeldbestek. Dit betekent dat de gewenste beeldklasse op elk ogenblik moet worden gewaarborgd. De inschrijver moet zelf een inschatting maken hoe vaak hiervoor moet worden langsgegaan. Om de beeldklasse te waarborgen moeten preventieve technieken zoals vegen én curatieve technieken naast elkaar worden ingezet. De inschrijver schat zelf in hoe vaak elke techniek nodig zal zijn.
Interne Kennung: 124007/25_1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77312000 Unkrautjäten