See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SEZ – odstranění staré ekologické zátěže ve společnosti MOIS s.r.o. v Chomutově
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení činností dle projektové dokumentace s názvem „SEZ – odstranění staré ekologické zátěže ve společnosti MOIS s.r.o. v Chomutově“, zpracované v listopadu 2023 společností LELIO KP s.r.o., která je přílohou č. 3 ZD. Předmětem plnění je sanace staré ekologické zátěže v jednotlivých oblastech: v oblasti I se jedná o: - odtěžení a odstranění ropných kalů; - odtěžení a odstranění nadlimitně kontaminovaných zemin; - technickou rekultivaci území; v oblasti II se jedná o: - monitoring kvality povrchových vod; v oblasti III se jedná o: - sanaci horninového prostředí a podzemních vod znečištěných alifatickými chlorovanými uhlovodíky. Cílem prací je realizace nápravných opatření uložených rozhodnutím ČIŽP, OI Ústí nad Labem a splnění stanovených sanačních limitů.
Interne Kennung: MF-18737/2024/4501-68
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90733900 Behandlung oder Sanierung von Grundwasserverschmutzung, 90733100 Überwachung oder Eindämmung von Oberflächengewässerverschmutzungen, 45112300 Aufschüttung und Landgewinnungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace.