2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen, inspecteren en correctief onderhoud daken
Beschreibung: Gemeente Almere beschikt over een vastgoedportefeuille van circa 360 panden. Voor het waarborgen van de technische staat, veiligheid en levensduur van deze panden is adequaat en tijdig dakonderhoud van groot belang. De opdracht betreft onder meer het reinigen en inspecteren van daken en goten, het verrichten van kleine reparaties en het periodiek keuren van dakveiligheidsvoorzieningen. Ruim 227.000 m2 dakoppervlakte, verdeeld over 226 objecten.
Interne Kennung: IA2025.01.08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 Circa 73.772 m2 dakoppervlakte, 86 objecten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2 Dakoppervlakte ca 95.723 m2, 84 objecten
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3 Dakoppervlakte ca 57.978 m2, 56 objecten
Interne Kennung: 3