See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych i selektywnie zbieranych, powstałych na terenie Gmin Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”. Sektor Nr 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z Sektora Nr 5 tj. Gmina Piła należącej do Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi”, na którym zamieszkują mieszkańcy oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK), w terminie od zawarcia umowy do 31 marca 2026 r. Faktyczne wykonanie umowy rozpocznie się po zakończeniu podstawowego przedmiotu umowy dla Sektora Nr 5 ( Gmina Piła ).
Interne Kennung: PZP.271/1WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001