184291-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz monitorów - 3 zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji medycznej oraz monitorów - 3 zadania
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. zadanie 1: dostawa i wdrożenie systemu, obejmującego sprzęt i oprogramowanie do automatycznej digitalizacji dokumentacji, 2. zadanie 2: dostawa i wdrożenie systemu, obejmującego sprzęt i oprogramowanie do skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z możliwością opatrzenia jej podpisem cyfrowym, 3. zadanie nr 3: dostawa monitorów 34 cale - 20 szt.
Interne KennungZP.381.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. dostawa i wdrożenie systemu, obejmującego sprzęt i oprogramowanie do automatycznej digitalizacji dokumentacji.
Interne KennungZP.381.20.2026-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals
LosLOT-0002
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. dostawa i wdrożenie systemu, obejmującego sprzęt i oprogramowanie do skanowania zewnętrznej dokumentacji medycznej z możliwością opatrzenia jej podpisem cyfrowym.
Interne KennungZP.381.20.2026-2
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 80511000 Ausbildung des Personals
LosLOT-0003
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1. dostawa monitorów 34 cale - 20 szt.
Interne KennungZP.381.20.2026-3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme