2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Grondexploitatie
Beschreibung: Het grondbeleid van de gemeente Bernheze is erop gericht om met een flexibele en doelgerichte inzet van instrumenten de gemeentelijke ambities op het gebied van wonen, leefbaarheid, duurzaamheid, economie en bereikbaarheid te realiseren, met bijzondere aandacht voor voldoende en betaalbare woningen en het vergroten van de leefbaarheid in alle kernen. Met de inkoop van de dienst grondverwerving wordt ondersteuning ingekocht om bovengenoemde doelstelling te realiseren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70122000 Kauf oder Verkauf von Grundstücken
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst met de grondverwerver wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2026.