184367-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Baumpflege – Cyclisch onderhoud bomen Gemeente Wijk bij Duurstede
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCyclisch onderhoud bomen Gemeente Wijk bij Duurstede
Beschreibunga. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Verwijderen bomen; c. Verwijderen stobben; d. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; e. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Zie bestek
Interne Kennung2026-BOMEN-001-WIJK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1