2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba dřevin na území městského obvodu Poruba 2025/2027
Beschreibung: Jedná se o práce, které zahrnují údržbu dřevin (stromů a keřů), spočívající v kácení, ořezech, frézování dřevin a likvidace bio hmoty, dle příslušných právních předpisů a standardů, jak vyplývá z této smlouvy (dále také „dílo“). Dílem se rozumí i jeho jednotlivá část. Kácení stromů – jedná se o kácení předmětných stromů na základě rozhodnutí o povolení kácení dřevin, řešení havarijního stavu, tzn. okamžité odstranění vývratů, rozlomených nebo poškozených stromů, kácení stromů z bezpečnostních a zdravotních důvodů, vše plně v souladu s arboristickými standardy SPPK A02 005:2015 („Kácení stromů“), práce se musí provádět v souladu se standardy Bezpečnosti při práci a ochraně zdraví SPPK 03 001-006 , dále jen „standardy“. Řezy stromů a keřů – budou prováděny plně v souladu s arboristickými standardy SPPK A02 002:2015 „Řez stromů“, řezy budou specifikovány podle charakteru dřeviny a požadavku řezu. Frézování pařezů vč. pařezových náběhů a likvidace bio hmoty. Štěpkování a následný odvoz vzniklé bio hmoty na skládku nebo na jiné místo dle určení příslušného oprávněného zástupce objednatele či k jinému zpracování
Vorherige Bekanntmachung: 9813-2025
Interne Kennung: OD/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001