2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy pn. Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja istniejącego budynku użyteczności publicznej - Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46,która ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienie właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Inwestycja jest realizowana w ramach programu priorytetowego przedsięwzięcia „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 9 do SWZ oraz Dokumentacji technicznej, w skład której wchodzą: a) Przedmiar robót, b) Dokumentacja projektowa, c) STWiORB,
Interne Kennung: 4/2026/MKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45261200 Dachdeck- und Dachanstricharbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten, 45211310 Bau von Badezimmern, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności pn.:Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja istniejącego budynku użyteczności publicznej - Zespołu Szkół nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ul. Szczęśliwickiej 46,która ma na celu poprawę efektywności energetycznej budynku oraz zapewnienie właściwych parametrów mikroklimatu wewnątrz obiektu, zgodnie z audytem energetycznym. 2. Inwestycja jest realizowana w ramach programu priorytetowego przedsięwzięcia „Poprawa efektywności energetycznej placówek oświatowych w m.st. Warszawie - zakres 2” w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 9 do SWZ oraz Dokumentacji technicznej, w skład której wchodzą: a) Przedmiar robót, który stanowi Załącznik nr 10 do SWZ, b) Dokumentacja projektowa, która stanowi Załącznik nr 11 do SWZ, c) STWiORB, który stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45410000 Putzarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45111300 Abbauarbeiten, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45233228 Oberflächenbeschichtungsarbeiten, 45211310 Bau von Badezimmern, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dla przedmiotu zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zlecenia Wykonawcy realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie Dokumentacji technicznej oraz Opisu przedmiotu zamówienia. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji odbędzie się po podpisaniu przez Strony aneksu uruchamiającego opcjonalny zakres zamówienia. Zakres świadczenia Wykonawcy w zakresie zamówienia podstawowego oraz opcjonalnego został określony w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Przedmiarze. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z zamówienia opcjonalnego w całości lub części. Zamawiający zastrzega, że skorzystanie z prawa opcji jest jego uprawnieniem, a nie obowiązkiem, co oznacza, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z zakresu opcjonalnego zamówienia. W zakresie zamówienia w ramach prawa opcji realizacja przedmiotu zamówienia ma nastąpić w terminie 11 miesięcy od daty podpisania aneksu do umowy, Zamawiający uzna umowę w zakresie prawa opcji za zrealizowaną po dokonaniu odbioru robót przez Zamawiającego przy udziale Nadzoru Inwestorskiego i obustronnym podpisaniu protokołu odbioru końcowego.