See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11”
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11”
Vorherige Bekanntmachung: 478889-2025
Interne Kennung: 702500771
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” (RATO)
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” w zakresie zadania nr 4,13
Interne Kennung: 702500771 zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11”( PLASMTAL)
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” w zakresie zadania 6
Interne Kennung: 702500771- zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” (ECOL)
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” w zakresie zadania nr 9.
Interne Kennung: 702500776 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” ( FUCHS OIL)
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” w zakresie zadań nr 3,5,11,12
Interne Kennung: 702500776- zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” (SILESIA)
Beschreibung: „Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-11” w zakresie zadań nr 1,2,7
Interne Kennung: 702500771 zadanie nr 5