2. Verfahren
Verfahren
Titel: MS Praha – Facility management CSMS II
Beschreibung: služby, které spočívají v zajištění komplexního provozu Centrální spisovny Městského soudu v Praze - navýšení ceny služeb o 2,4 % hodnoty závazku; a to na základě ustanovení čl. IV. odst. 5 Smlouvy, v souladu s průměrnou mírou roční inflace dle Českého statistického úřadu za rok předcházející
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 79996100 Aktenführung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Spr 400/2021