2. Verfahren
Verfahren
Titel: TŮŇ4 a LBK10B v k.ú. Zabrušany
Beschreibung: Na VZ budou uzavřeny 2 smlouvy: 1) SoD na stavební práce – Novostavba tůně – TŮŇ4, Rekonstrukce Polní cesty DC38-R 2) SoD na výsadbu a tříletou následnou pěstební péči – Lokální biokoridor LBK10b Specifikace a rozsah požadovaného plnění: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace novostavby tůně – TŮŇ4 v k. ú. Zabrušany a rekonstrukce Polní cesty DC38-R, včetně výsadby zeleně (Lokální biokoridor LBK10b) s následnou péčí, vše dle schváleného plánu společných zařízení komplexních pozemkových úprav v k.ú. Zabrušany.
Interne Kennung: SP631/2026-508101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podmínky vyhrazených změn závazku jsou definovány ve smlouvě o dílo v článku XVIII. Nepodstatné změny závazku