See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren dranken in de gemeentelijke gebouwen en het woonzorgcentrum
Beschreibung: Leveren dranken in de gemeentelijke gebouwen en het woonzorgcentrum
Interne Kennung: PPP036-684/5031/861.4/2024001/ED
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Likeuren, wijnen, biieren, water en frisdranken
Beschreibung: Likeuren, wijnen, biieren, water en frisdranken
Interne Kennung: 861.4/2024001/ED_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP036-684/5031/861.4/2024001/ED
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 861.4/2024001/ED_1