2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na terenie Gminy Powidz
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu osób autobusami – wykonywanie drogowego regularnego przewozu osób w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Powidz