See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Powiatowe przewozy użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych Powiatu Świeckiego
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zapewni odpłatne przewozy na liniach komunikacyjnych: 1. Linia nr 1 Świecie - Czaple - Pięćmorgi - Lipinki o długości 44 km, usługa świadczona będzie w dni robocze, 2. Linia nr 2 Świecie - Laskowice - Osie - Łążek o długości 41 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 3. Linia nr 3 Świecie - Krąplewice - Gródek - Drzycim o długości 29 km usługa świadczona będzie od poniedziałku do niedzieli, 4. Linia nr 4 Świecie - Michale – Dragacz o długości 29 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 5. Linia nr 5 Świecie - Warlubie – Nowe o długości 49 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 6. Linia nr 6 Świecie - Osie – Miedzno o długości 47 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 7. Linia nr 7 Świecie - Jeżewo – Osie - Łążek o długości 43 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 8. Linia nr 8 Świecie - Laskowice – Lniano o długości 42 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 9. Linia nr 9 Świecie - Czaple - Jeżewo – Dąbrowa o długości 19 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 10. Linia nr 10 Świecie - Drzycim – Lniano - Błądzim o długości 43 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 11. Linia nr 11 Świecie - Poledno - Bukowiec – Świekatowo – Jania Góra o długości 55 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 12. Linia nr 12 Świecie - Budyń - Bukowiec - Świecie o długości 47 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 13. Linia nr 13 Świecie - Poledno - Bukowiec - Świecie o długości 51 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 14. Linia nr 14 Świecie – Gruczno – Parlin – Pruszcz - Serock o długości 45 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 15. Linia nr 15 Świecie - Topolno - Luszkowo – Świecie o długości 65 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 16. Linia nr 16 Świecie - Drozdowo – Lniano - Błądzim o długości 56 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 17. Linia nr 17 Świecie - Biechowo - Gacki – Drzycim o długości 24 km usługa świadczona będzie w dni robocze, 18. Linia nr 18 Serock - Brzeźno - Topolno – Świecie o długości 51 km usługa świadczona będzie w dni robocze, z honorowaniem uprawnień do ulg i zwolnień z opłat, wynikających z przepisów ustawowych. Wszystkie wpływy ze sprzedaży biletów stanowią przychód Wykonawcy. Usługa przewozowa w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych Powiatu Świeckiego będzie realizowana w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Opłaty za przejazd obowiązują w wysokości określonej w cenniku biletów, stanowiącym załącznik nr 1 i załącznik nr 2 do uchwały Nr XII/70/19 Rady Powiaty Świeckiego z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie ustalenia cen i opłat oraz opłat dodatkowych za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej na terenie Powiatu Świeckiego (Dz. Urz. Woj. Kuj.-Pom. poz. 4613 z późn. zm.). Opłaty te wnoszą osoby korzystające z usług Wykonawcy. Szacowana ilość wozokilometrów do wykonania w czasie obowiązywania umowy (szacunek opiera się na założeniu, że przewozy będą odbywać się zgodnie z rozkładami jazdy): ok. 1 250 000 wozokilometrów (wskazana ilość nie obejmuje dojazdów i zjazdów z linii). Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia pracy przewozowej w zależności od rzeczywistych potrzeb przewozowych o 10%. Zamawiający ma prawo do czasowej zmiany obowiązujących rozkładów jazdy w zakresie trasy, liczby kursów i godzin odjazdów, gdy wynikać to będzie ze zmian organizacji ruchu lub uzasadnionych potrzeb przewozowych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostanie zawarty w OPZ Stosownie do art. 95 ust. 1 Pzp. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.), osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: - kierowanie autobusami, - sprzedaż biletów, - obsługa dyspozytorska. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy
Vorherige Bekanntmachung: 829541-2025
Interne Kennung: WRiZP.272.4.8.2025
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001