See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim – ośrodka pierwszego poziomu zabezpieczenia opieki kardiologicznej Krajowej Sieci Kardiologicznej, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu diagnostyczno-monitorującego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury kardiologicznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim – ośrodka pierwszego poziomu zabezpieczenia opieki kardiologicznej Krajowej Sieci Kardiologicznej, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu diagnostyczno-monitorującego
Vorherige Bekanntmachung: 35322-2026
Interne Kennung: SZP.382.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 72262000 Software-Entwicklung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury kardiologicznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim – ośrodka pierwszego poziomu zabezpieczenia opieki kardiologicznej Krajowej Sieci Kardiologicznej, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu diagnostyczno-monitorującego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 72262000 Software-Entwicklung, 48814000 Medizinische Informationssysteme
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu nie przewiduje prawa opcji.