2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verduurzaming locatie Anne de Vriesstraat Assen
Beschreibung: Het gebouw aan de Anne de Vriesstraat dateert uit 2003, heeft een BVO van 13.430 m2, het bestaat uit meerdere gebouwdelen welke door middel van een centraal Atrium aan elkaar gekoppeld zijn. In 2003 is het gebouw gebouwd voor verschillende functies, namelijk een onderwijsfunctie, kantoorfunctie en een kinderdagverblijf. Dit is ook in de installaties terug te zien. Tegenwoordig is het gebouw volledig in gebruik als onderwijsgebouw en ondersteunde kantoren t.b.v. van het onderwijs. Veel van de huidige installaties zijn inmiddels 20 jaar oud en afgeschreven. Het gevolg daarvan is regelmatige uitval van installaties (bijvoorbeeld Gebouw Beheer Systeem, Cv-ketel, distributiepompen). Vervanging van deze installaties is daarom urgent. BVO van 13.430 m2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259900 Modernisierung von Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Verduurzaming DC Terra locatie Anne de Vriesstraat te Assen
Beschreibung: DC Terra wenst door middel van deze aanbesteding een opdrachtnemer te selecteren die de verduurzaming van de locatie Anne de Vriesstraat gaat uitvoeren. zie leidraad
Interne Kennung: 1