2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wydruk 4 wydań magazynu "Ze Zdrowiem"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Wydruk 4 wydań magazynu "Ze Zdrowiem" 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wydruk 4 wydań magazynu "Ze Zdrowiem" 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.