See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van elektrische borstelwerktuigdragers
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van 2 elektrische borstelwerktuigdrager in de eerste helft van 2026, en optioneel 1 elektrische borstelwerktuigdrager in 2027 volgens functionaliteiten en specificaties zoals beschreven in het Programma van Eisen. 2
Interne Kennung: 2025/DAR/IFI/11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel wordt de levering van 1 borstelwerktuigdrager in 2027 uitgevraagd, afhankelijk van het toekennen van het daarvoor aangevraagde budget.